Získajte nových zákazníkov s efektívnou webovou stránkou Zistite viac

facebook

Web ako jeden z hlavných zdrojov informácii v súčasnosti je zrkadlom kvality poskytovaných služieb a starostlivosti o zákazníka. Dokáže o Vás prezradiť viac ako by ste čakali. Pravidelne aktualizovaná stránka zvyšuje dôveru návštevníkov a je dôkazom úspešného budovania každej firmy.

Web stránka, ktorá zodpovedá predstavám zákazníka

Nič nedokáže potenciálneho zákazníka odradiť viac ako neaktuálne informácie, staré fotografie, telefónne čísla, na ktoré sa nedovolá či e-mail, z ktorého nedostane odpoveď. Neaktuálna a navyše nefunkčná stránka Vás oberá o návštevníkov a tým aj o možné zisky.

Zvýšte návštevnosť stránky pravidelnou aktualizáciou

My však ponúkame možnosti, ktoré takúto situáciu vyriešia za Vás. Pravidelnou údržbou vieme Vášmu webu poskytnúť potrebnú funkčnosť a dôveryhodnosť. A nielen to.

Zmeny na stránke sa odrážajú aj v internetovom vyhľadávaní. Časté aktualizácie môžu zabezpečiť lepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch a zvýšiť tak šance, že návštevník klikne práve na Váš web.

Získate:

Aktualizáciu údajov, úpravy textov, fotografií a obsahu

Potrebujete na webe doplniť tovar, pridať novú podstránku, sekciu či anketu? Zákazník to ocení.

Funkčnú webovú stránku

Kvalitná stránka musí návštevníkovi poskytnúť informácie práve vtedy, keď ich potrebuje. Druhú šancu už nedostanete.

Dôveru zákazníkov

Pravidelná starostlivosť o web je zárukou, že nových zákazníkov presvedčíte a stálych si udržíte.

Vyššiu návštevnosť

Vďaka lepšiemu umiestneniu webu vo výsledkoch vyhľadávania bude návšteva Vašej stránky samozrejmosťou.

Presvedčte webovou stránkou o svojich kvalitách

Každý zákazník chce dostať z internetu čo možno najviac informácií. A najlepšie čerstvé, presné a aktuálne. Umožnite mu to! Nečakajte, kým Vaši zákazníci nakúpia u konkurencie.

Udržiavaný web zákazník ocení a dobré meno firmy sa šíri veľmi rýchlo. Pozornosť venovaná jeho spravovaniu docieli návštevnosť, ktorú potrebujete. Grafické, obsahové či ďalšie marketingové úpravy stránky závisia len na Vašom rozhodnutí.

Nemáte čas a schopnosti riadiť svoj web sami?

To vôbec nevadí. Na to sme tu predsa my. Sme si vedomí, že iba bezchybné fungovanie webu Vám prinesie želaný úspech v podobe verných zákazníkov, zvýšenia návštevnosti a tým aj Vašich ziskov. Okrem vytvorenia stránky Vám zabezpečíme aj jej správu a priebežnú údržbu. Stačí nás kontaktovať a náš tím ochotne splní všetky Vaše požiadavky.

Chcem webovú stránku,
ktorá je vždy funkčná a aktuálna.

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie.
Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.