Získajte nových zákazníkov s efektívnou webovou stránkou Zistite viac

facebook

Život ľudí sa v posledných rokoch vo veľkej miere presunul na internet. Cez internet nakupujeme, komunikujeme, na internete sa prezentujeme, obchodujeme, chceme byť vidieť. A práve týmito oblasťami sa zaoberá aj naša spoločnosť. Venujeme sa grafickým riešeniam, e-marketingu, či kompletnému firemnému designu. Ťažiskom našej činnosti je tvorba web stránok a kompletné realizácie e-shopov.

Existencia spoločnosti Conelion sa datuje od roku 2006, nadšenie pre internetové riešenia nás však drží už oveľa dlhšie. Za túto dobu sme nazbierali veľa cenných skúseností, nespíme však preto na vavrínoch. Neustále sa zdokonaľujeme a držíme krok s modernými technológiami a riešeniami.

Našim sídlom je Prievidza, princípy digitálneho e-sveta nám však umožňujú spolupracovať s klientami bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzajú. Budeme radi, ak si spoluprácu s nami vyskúšate i Vy!

Chcete vedieť, čo charakterizuje našu prácu?

Nadčasovosť

Internetové trendy tiež podliehajú módnej prelietavosti. A Vy chcete byť predsa stále "in". Dnes, zajtra... o 5 rokov. Naše riešenia sú vizuálne atraktívne a funkčne variabilné. Hlavné heslo: byť stále uprostred diania!

Dynamika

V spolupráci s partnermi, pri komunikácii s klientom, v technických a konceptuálnych riešeniach, v rýchlosti dodania Vašej zákazky. Jednoducho vo všetkom. Dynamika je hlavnou ideou nášho biznisu!

Efektivita

Byť vidieť nestačí. Webstránka musí upútať, e-shop musí vedieť zarábať a prezentáciu na internete musia Vaši klienti nájsť. Naša práca nekončí odovzdaním hotovej zákazky. Internetové riešenie od nás bude aj naďalej efektívne pracovať – ako Váš súkromný reklamný agent – 24 hodín denne a dokonca zadarmo!

Odbornosť

O Vaše zadanie sa stará tím profesionálnych grafikov, programátorov, copywriterov a obchodníkov. Spoľahnite sa na ich cit pre svoj odbor. Mnohí tak už urobili. Prezrite si aj Vy naše referencie a nechajte sa zlákať.