Získajte nových zákazníkov s efektívnou webovou stránkou Zistite viac

facebook

Webové stránky plne pod vašou kontrolou

Predstavte si, že chcete na vašej webovej stránke niečo zmeniť. Telefónne číslo, adresu, cenník či vlastnú fotografiu. Prípadne chcete pridať váš nový produkt či službu.

Pri bežných webových stránkach je však akákoľvek zmena pomerne komplikovaná. Pokiaľ nemáte pokročilé znalosti programovacích jazykov, budete musieť kontaktovať niekoho, kto takéto znalosti má. Zohnať niekoho, kto vám zmení web, môže chvíľu trvať. A navyše to rozhodne nebude zadarmo.

Predstavte si teraz program, ktorý by vám umožnil zmeniť váš web. Bez akýchkoľvek znalostí programovacích jazykov. Znie to dobre, nie?

Takýto program našťastie existuje. A môže vám ušetriť nemalé peniaze.

Tvorba webových stránok s CMS systémom

CMS systém je program, pomocou ktorého môže webovú stránku upravovať každý. So základnými internetovými zručnosťami zvládnete zmenu textu či fotografie na webe v priebehu niekoľkých minút. Áno, je to naozaj také jednoduché.

Conelion vám ponúka tvorbu webových stránok s CMS systémom.

Získate:

  • ušetríte na aktualizácii vlastného webu – nebudete musieť najímať drahých programátorov
  • CMS systém vám ušetrí množstvo času. Zmeny na webovej stránke vykonáte v priebehu niekoľkých minút.
  • vždy aktuálny web – toto je výrazná konkurenčná výhoda. Ľudia majú radi webové stránky, ktoré prinášajú aktuálne informácie.
  • automatické SEO. CMS systém automaticky vytvára url adresy vhodné z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače.

Webová stránka, ktorá šetrí peniaze a čas

Aktualizovať vlastnú webovú stránku nie je jednoduché. Programátori sú drahí a väčšinou nemajú čas. CMS systém tento problém rieši naozaj elegantne. Svoj web si bez problémov upravíte sami.

Ovládanie CMS systému je jednoduché. Články na vašom webe môžete upravovať v prehľadnom editore. S fotografiami to funguje podobne.

S CMS systémom ušetríte nemalé množstvo času. Webovú stránku dokážete zmeniť v priebehu niekoľkých minút. Určite si viete spočítať ušetrený čas, ak webovú stránku potrebujete aktualizovať pravidelne.

CMS systém – zbraň proti konkurencii

Proti konkurencii možno bojovať mnohými spôsobmi. CMS systém je jedným z nich. Aktuálnosť webových stránok je vysoko hodnotená nielen užívateľmi, ale aj Google. Čo bolo v minulosti komplikované, je vďaka CMS systému otázkou niekoľkých minút.

Webové stránky s CMS systémom sú ideálne pre weby, ktoré potrebujete aktualizovať pravidelne – pridávať nové články každý týždeň a podobne.

S CMS systémom získate aj automatickú tvorbu url adries vhodných z hľadiska SEO.

Pokiaľ chcete:

  • mať vždy aktuálnu web stránku
  • ušetriť čas pri upravovaní webovej stránky
  • znížiť náklady na prevádzku webu

potom neváhajte a využite naše služby. CMS systém od Conelionu je výhodná investícia do budúcnosti.

Chcem webovú stránku,
ktorá mi ušetrí peniaze a čas.

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie.
Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.